FM: közel négymilliárddal támogatják a tejtermelőket

A kormány minden idők legmagasabb tejtermelői támogatását fizeti ki idén

Gazdaság
  • 2015.09.17. - 12:40

Csaknem négymilliárd forint támogatást kapnak a tejtermelők az idén, a rendkívüli, 2,9 milliárd forintos európai uniós agrártámogatás mellett a kormány korábbi uniós támogatásból még több mint egymilliárd forintot juttat az ágazatnak, ami minden idők legmagasabb tejtermelői támogatása - mondta Feldman Zsolt, a Földművelésügyi Minisztérium (FM) agrárgazdaságért felelős helyettes államtitkára csütörtökön, az M1 aktuális csatornán.

Tejeskancsó
Reklám