Ismét eredménytelen volt a Köki Terminál eladása - írja a Népszabadság hétfői számában.
A lap felidézi, hogy a 2013 októberében kiírt első pályázaton még 35 milliárd forint volt az irányár.
Ezúttal a felszámoló 27 milliárdért kínálta a 40 milliárdból épült plázát, de a legmagasabb ajánlat csak 8 milliárd volt - számol be a napilap.



