Emelkedő megtakarítások

A befektetések állománya a takarékoknál megközelítőleg a háromnegyedével nőtt egy esztendő alatt

Gazdaság
  • 2016.09.13. - 01:01

Az idei esztendő első fél évének végére több mint hatvanmilliárd forinttal nőttek 2015 azonos időszakához képest a hazai takarékszövetkezetek által kezelt megtakarítások. A gyarapodás elsősorban az állampapírok és a befektetési jegyek bővülő értékesítésének köszönhető.

10 20160913
Reklám