Az idei esztendő első fél évének végére több mint hatvanmilliárd forinttal nőttek 2015 azonos időszakához képest a hazai takarékszövetkezetek által kezelt megtakarítások. A gyarapodás elsősorban az állampapírok és a befektetési jegyek bővülő értékesítésének köszönhető.




