Harmincszázalékos béremelést ígért a vasutasoknak 2019-ig Orbán Viktor miniszterelnök. Az erről szóló levelet Seszták Miklós nemzeti fejlesztési miniszter olvasta fel szombaton Nyíregyházán, a MÁV vasutasnapi rendezvényén.
Bérfejlesztés
Harmincszázalékos béremelést ígért a vasutasoknak 2019-ig Orbán Viktor miniszterelnök. Az erről szóló levelet Seszták Miklós nemzeti fejlesztési miniszter olvasta fel szombaton Nyíregyházán, a MÁV vasutasnapi rendezvényén.
