Nemzetközi együttműködést kezdeményezett a V4-es tagországok, valamint Horvátország és Szerbia társszervezeteivel a közbeszerzési jogorvoslati rendszer eredményességének, hatékonyságának és átláthatóságának javítása érdekében a Közbeszerzési Hatóság, illetve a hatóság keretében működő független Közbeszerzési Döntőbizottság – áll a hatóság közleményében.



