A fenntarthatóság, a digitalizáció és az innováció jelentőségét hangsúlyozták az Agrárminisztérium előadói az Együttműködés a fenntartható mezőgazdaságért elnevezésű konferencián tegnap a Tudományos Akadémián.
Szorosabb kapcsolattartás
A fenntarthatóság, a digitalizáció és az innováció jelentőségét hangsúlyozták az Agrárminisztérium előadói az Együttműködés a fenntartható mezőgazdaságért elnevezésű konferencián tegnap a Tudományos Akadémián.
A másfél milliárd eurós villamosenergiahálózat-fejlesztési lehetőség sokaknak segíthet
Arra kéri, hogy oldja fel az internetes korlátozásokat
