A rendszerváltás óta soha nem dolgoztak annyian Magyarországon, mint jelenleg, a szakképzési rendszer átalakítása pedig segítheti a foglalkoztatás további bővülését – mondta Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter tegnap az M1-en.

A rendszerváltás óta nem dolgozott ennyi ember
A rendszerváltás óta soha nem dolgoztak annyian Magyarországon, mint jelenleg, a szakképzési rendszer átalakítása pedig segítheti a foglalkoztatás további bővülését – mondta Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter tegnap az M1-en.


Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát