Befejeződött a 13,4 milliárd forint értékű szennyvíz-beruházás Nyíregyházán - közölte a szabolcs-szatmár-beregi megyeszékhely önkormányzatának szóvivője az MTI-vel.

Több mint tizenhárommilliárdba került
Befejeződött a 13,4 milliárd forint értékű szennyvíz-beruházás Nyíregyházán - közölte a szabolcs-szatmár-beregi megyeszékhely önkormányzatának szóvivője az MTI-vel.


Zajlanak a háttértárgyalások