Stratégiai együttműködési megállapodást köt a kormány az Unilever Magyarország Kereskedelmi Kft.-vel – a kabinet erről szóló határozata tegnap jelent meg a Magyar Közlönyben.
A brit–holland Unilever az amerikai Procter & Gamble után a világ második legnagyobb márkás fogyasztásicikk-gyártója – adta hírül az MTI. Nálunk az Unilever Magyarország Kft. révén három gyártóüzemmel van jelen, és több mint ezerötszáz embert foglalkoztat.



