Az MNB egyedüli szerezhet irányítást a tőzsde felett

A versenyhivatal jóváhagyta a döntést

Gazdaság
  • 2015.12.03. - 14:08

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) engedélyezte, hogy a Magyar Nemzeti Bank (MNB) közvetlen, egyedüli irányítást szerezzen a Budapesti Értéktőzsde Zrt. (BÉT) felett, és ezáltal közvetett egyedüli irányítójává váljon a KELER-csoportnak is - közölte a hivatal csütörtökön az MTI-vel. 

MNB 20150702
Reklám