Az Eaton Budapesten nyitott üzleti szolgáltató központot

A cég ötszázra növeli magyarországi alkalmazottainak számát

Gazdaság
  • 2015.08.13. - 13:24

Budapesten nyitott üzleti szolgáltató központot az amerikai, energiagazdálkodásra specializálódott Eaton, amely a központban a tervek szerint 2016 végéig több mint 150 új munkahelyet teremt - jelentette be csütörtökön Budapesten Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium gazdaságdiplomáciáért felelős államtitkára és Kurt McMaken, az Eaton régiós elnöke.

eaton576
Reklám