Átadták az Opel tudásközpontját Szentgotthárdon

„Magyarország az európai autógyártás zászlóshajója kíván maradni”

Gazdaság
  • 2015.09.10. - 12:28

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter, és Joachim Koschnicke, az Opel Group kormányzati kapcsolatokért felelős alelnöke avatta fel csütörtökön az Opel 1,7 millió eurós, félmilliárd forintos beruházással felépített tudásközpontját Szentgotthárdon.

szijjártó_opel576
Az ünnepségen Szijjártó Péter a Magyar Érdemrend Tisztikeresztje kintüntetést nyújtotta át Joachim Koschnickének, a magyar és német gazdasági kapcsolatok érdekében kifejtett munkássága elismeréseként.
Reklám