Átadták a dunaújvárosi hőerőművet

A beruházás negyvenöt milliárd forintba került

Gazdaság
  • 2016.06.10. - 19:06

Negyvenöt milliárd forintos befektetéssel épített hőt és villamos energiát előállító erőművet adtak át pénteken Dunaújvárosban. 

hőerőmű_dunaújváros576
Reklám