Ma ismét utcára vonulnak a Quaestor-károsultak, és ahogy korábban, most is azt szeretnék elérni, hogy fizessék ki nekik a törvény szerinti harmincmillió forintig járó kártalanítást.
Korábban, amikor július 25-én a Magyar Nemzeti Bank előtt gyűltek össze demonstrálni a károsultak, kérésükről nyílt levelet juttattak el a döntéshozóknak, és meghívót küldtek a demonstrációra a miniszterelnöknek, a Fidesz-frakcióvezetőnek és a jegybankelnöknek is. Akkor a jegybanki vezetőktől azt kérték, hogy felügyeleti jogkörükben eljárva kötelezzék a Quaestort és a Bevát a törvény maradéktalan végrehajtására.



