A Szent István-bazilikában állították ki a Magyarok kenyere - 15 millió búzaszem program keretében a Kárpát-medencei magyar gazdák által gyűjtött búzából készült aratókoszorút.

A Kárpát-medence valamennyi határon túli, magyarlakta területe, valamint a 19 magyar megye kalászából font koszorút első alkalommal állították ki a Szent István-bazilikában
A Szent István-bazilikában állították ki a Magyarok kenyere - 15 millió búzaszem program keretében a Kárpát-medencei magyar gazdák által gyűjtött búzából készült aratókoszorút.


Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség