A Magyarországra irányuló külföldi befektetések ösztönzését, a magyar termékek és szolgáltatások exportképességének növelését szolgáló Egészségipari Konferenciát rendeztek a Milánói Expo magyar pavilonjában - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) kedden.




