A kormány ösztönzi a kis- és középvállalkozások exportját

Cél az exportképes vállalkozások számának tízezer fölé emelése

Gazdaság
  • 2015.09.22. - 18:21

A kormány egyik célja az, hogy nőjön a kis- és középvállalkozások exportja, ezért támogatja a vállalkozásokat abban, hogy minél nagyobb számban vegyék igénybe az ösztönzőrendszer eszközeit - közölte a Külgazdasági és Külügyminisztérium (KKM) államtitkára az Exportra fel! című fórumon kedden, Zalaegerszegen.

export
Reklám