A Nemzetgazdasági Minisztériumban (NGM) már azon dolgoznak, hogy 2017-re megvalósuljon a nullás költségvetés. A „nullszaldós” büdzsé sok előnnyel jár, mind makrogazdasági, mind finanszírozási szempontból .

A nemzetgazdasági tárca államtitkára elárulta, hogy államadósság nélkül a központi büdzsé már most is pozitív egyenlegű lenne
A Nemzetgazdasági Minisztériumban (NGM) már azon dolgoznak, hogy 2017-re megvalósuljon a nullás költségvetés. A „nullszaldós” büdzsé sok előnnyel jár, mind makrogazdasági, mind finanszírozási szempontból .

