Nagyon jól teljesít a mezőgazdaság; a visegrádi négyek országcsoporton belül a magyar agráriumnak a legnagyobb a részaránya a nemzeti össztermékben - mondta Regős Gábor, a Századvég Gazdaságkutató csoportvezetője szombat reggel az M1 aktuális csatornán.
A közgazdász megjegyezte ugyanakkor, hogy az élelmiszeripar tekintetében ez az arány már csak a harmadik helyre elég a V4-ek között.
Ez azt jelzi, hogy sok fejlesztési lehetőség van még a hazai élelmiszeriparban - tette hozzá.



