A májusi termelési adatok azt bizonyítják, hogy a magyar ipar továbbra is a leggyorsabban növekvők között van Európában - mondta a köztévének az NGM államtitkára Glattfelder Béla a KSH reggeli adatközlése után. Ebből kiderült, hogy az ipari termelés sorozatban a huszadik egymást követő hónapban növekedett.




