Magosz: ne csak bérlők, tulajdonosok legyenek a gazdák a földeken

Hosszútávú tervezés miatt lenne szükséges

Gazdaság
  • 2015.07.03. - 21:33

Ne csak bérlők, tulajdonosok legyenek a gazdák a földeken, mivel hosszútávon tervezni elsősorban a tulajdonnal tud az ember - mondta a Magyar Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Szövetsége (Magosz) elnöke pénteken az M1 aktuális csatorna esti műsorában.

termőföld 20150106
Reklám