Felére esett a mozis plázák forgalma

A bevásárlóközpontokban a hosszabb nyitva tartás még nem kompenzálja a vasárnapot

Gazdaság
  • 2015.03.31. - 17:20

Március 22-én, a vasárnapi boltbezárás első „napján” a mozival rendelkező plázákban felére esett vissza a látogatottság – mondta Balatoni Judit, a Magyar Bevásárlóközpontok Szövetségének (MBSz) főtitkára. A pénteki, szombati forgalom a plázákban növekedett, de még nem kompenzálja a vasárnapot.

BALATONI JUDIT NGAY
Reklám