Alkotmánybírósághoz fordul a vasárnapi zárva tartás miatt a Liga Szakszervezetek és a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége. Az elmúlt vasárnap azonban sem a kereskedőknél, sem a vásárlóknál nem okozott nagy problémát, sőt, egyre több kis üzlet reklámozza, hogy vasárnap is nyitva tart. A törvény viszont még szigorúbb lesz.




