Jó jel a hazai államadósság állományának átrendeződése, amelynek mintegy tíz százaléka már a lakosság kezében van: ezzel mérsékelhető a kamatszint Barcza György, az Államadósságkezelő Központ (ÁKK) nemrégiben kinevezett vezérigazgatója szerint.

A kormányzat célja a devizában lévő adósság arányának csökkentése
Jó jel a hazai államadósság állományának átrendeződése, amelynek mintegy tíz százaléka már a lakosság kezében van: ezzel mérsékelhető a kamatszint Barcza György, az Államadósságkezelő Központ (ÁKK) nemrégiben kinevezett vezérigazgatója szerint.

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását

Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul