A MOL kedden a Budapesti Értéktőzsde honlapján közölte, az olajtársaság a csökkenő olajár, és annak a horvát INA Industrija nafte d.d.-re gyakorolt esetleges negatív hatása miatt felfüggeszti az INA rendkívüli közgyűlésének összehívására vonatkozó kezdeményezését. Mióta a MOL átvette az INA irányítását, az INA közel háromszorosára növelte a fejlesztésre fordított összegeket.




