Az egyik legfontosabb cél a közeljövőben a jelenleg százezer hektáron kiépített mezőgazdasági öntözhetőség bővítése - hangsúlyozta Glattfelder Béla, a Nemzetgazdasági Minisztérium gazdaságszabályozásért felelős államtitkára tegnap, az AGROmash Expo agrár-szakkiállítás második napján.
Feldman Zsolt, a Földművelésügyi Minisztérium (FM) agrárgazdaságért felelős helyettes államtitkára arról beszélt, hogy az öntözés kérdésköre az országon belül érzékeny terület, mert a vízszolgáltatás feltételeit újjá kell szervezni.



