Két üzemét bezárja a Carlsberg Oroszorszában

A söradó emelése és reklámozási tilalmak miatt zuhant a fogyasztás

Gazdaság
  • 2015.01.29. - 14:26

Bezárja két orosz üzemét a világ egyik legnagyobb sörgyártója. A Carlsberg a gazdasági válságra és a csökkenő keresletre hivatkozott, ugyanakkor bizakodó a kilátásokat illetően, hiszen az egyik legnagyobb piacán még továbbra is nyereséges.  

carlsberg nem lead
Reklám