Szolnok és Budapest között 2020-ig elkészülhet az új gyorsforgalmi út

A közvetlen autópálya-kapcsolat látványos gazdasági fejlődést hoz magával

Gazdaság
  • 2015.01.22. - 18:08

Bene Ildikó, a szolnoki térség fideszes országgyűlési képviselője a Tisza-parti városban tartott sajtótájékoztatóján bejelentette, Szolnokot legkésőbb 2020 végétől gyorsforgalmi úton lehet majd elérni a fővárosból az M5-ös, a 405-ös valamint az M4-es útvonalon keresztül. A költségvetésből finanszírozott kiemelt közúti beruházásokra a kormány 2020-ig összesen 750 milliárd forintot fordít.

Bene Ildikó 576 Fidesz
Reklám