Bene Ildikó, a szolnoki térség fideszes országgyűlési képviselője a Tisza-parti városban tartott sajtótájékoztatóján bejelentette, Szolnokot legkésőbb 2020 végétől gyorsforgalmi úton lehet majd elérni a fővárosból az M5-ös, a 405-ös valamint az M4-es útvonalon keresztül. A költségvetésből finanszírozott kiemelt közúti beruházásokra a kormány 2020-ig összesen 750 milliárd forintot fordít.



