Egymilliárddal több jutott az iskolatej-programra

MVH: Tavaly már 345 ezer diák kapott ellátást

Gazdaság
  • 2015.01.16. - 16:29

Az iskolatej-programban 3,4 milliárd forint támogatást folyósított az intézményfenntartóknak és szállítóknak a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal (MVH) tavaly, 1 milliárd forinttal többet az előző évinél - közölte a hivatal pénteken.

lead iskolatej
Reklám