Az ipari termelés 5,8 százalékkal nőtt novemberben

A járműgyártás kivitele jelentősen, 22,9 százalékkal emelkedett

Gazdaság
  • 2015.01.14. - 10:28

A Központi Statisztikai Hivatal szerdai közlése szerint az ipari termelés 2014 novemberében 5,8 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit. Az adat megegyezik a korábban közölt első becsléssel. A KSH kiemelte, az ipar nemzetgazdasági ágai közül tavaly novemberében a feldolgozóipar termelése 6,7 százalékkal emelkedett. Január–novemberben minden régióban nőtt az ipari termelés az előző év azonos időszakához képest.

Autógyártás
Reklám