Másfél milliárdos felújítás egy józsefvárosi rendelőben

A rendelőben évente több mint 325 ezer alkalommal találkoznak betegek orvosokkal

Gazdaság
  • 2015.01.10. - 17:20

Másfél milliárd forintos fejlesztés kezdődött szombaton a józsefvárosi Auróra utcai rendelőben. A munkálatok ideje alatt folyamatos marad a betegek ellátása.

Fonendoszkop 576
Reklám