Másfél milliárd forintos fejlesztés kezdődött szombaton a józsefvárosi Auróra utcai rendelőben. A munkálatok ideje alatt folyamatos marad a betegek ellátása.

A rendelőben évente több mint 325 ezer alkalommal találkoznak betegek orvosokkal
Másfél milliárd forintos fejlesztés kezdődött szombaton a józsefvárosi Auróra utcai rendelőben. A munkálatok ideje alatt folyamatos marad a betegek ellátása.

