Folytatódik az Otthon melege program

Társasházi energiahatékonysági pályázat indul 10 milliárd forintból

Gazdaság
  • 2015.01.07. - 11:01

Folytatódik az Otthon melege program, amelynek következő eleme 10 milliárd forintos kerettel egy új társasházi energiahatékonysági pályázat lesz - jelentette be Szabó Zsolt, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) fejlesztés- és klímapolitikáért, valamint kiemelt közszolgáltatásokért felelős államtitkára.

Otthon melege nem lead
Szabó Zsolt szavai szerint a mintegy 4,3 milliós magyarországi lakóingatlan-állomány 70 százaléka energetikailag nem megfelelő állapotban van, ezek nagy részét a következő 3 évben szeretnék felújítani. A kazán, hűtőgép, és nyílászáró-programok sikerrel lezárultak, jelenleg tart az elbírálásuk.
Reklám