Javult a vállalkozói morál

Jogkövető magatartásra kell ösztönözni a vállalatokat

Gazdaság
  • 2015.01.02. - 10:57

A Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság tavalyi tevékenységére egyszerre volt jellemző a hagyományos hatósági munka, a fogyasztók tájékoztatása és a vállalkozók ösztönzése a tisztességes, a jogszabályoknak megfelelő működésre - értékelte Szente István megbízott főigazgató az idei évet az MTI-nek adott interjújában.

fogyasztóvédők576x356
Reklám