Az Európai Unió támogatásával, közel kétmillió eurós beruházással magyar-román vállalkozói irodát alakítanak ki Nyíregyházán és Szatmárnémetiben. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye székhelyén kedden adták át a két ország mikro-, kis- és középvállalkozásainak gazdasági együttműködését segítő létesítményt.




