Elfogadta az Országgyűlés a plázák építésének lehetőségét szabályozó módosítást kedden. A módosítást egyebek mellett az indokolta, hogy a 2012 januárjában életbe lépett hároméves moratórium lejár a 300 négyzetméternél nagyobb üzletek építésére. A parlament ugyanakkor arról is döntött, hogy a veszteséges üzletek nem árulhatnak napi fogyasztási árucikkeket.




