Sokba kerül az orosz embargó

A magyar agrárszektor 10 milliárdot bukik idén

Gazdaság
  • 2014.12.08. - 14:00

Év végéig 10 milliárd forintos veszteség éri a magyar agrárgazdaságot az orosz beviteli korlátozások miatt, míg a termelés egy részét sikerült más piacokon értékesíteni.

embargó
Reklám