Magyarország az egyik legnagyobb haszonélvezője az Európai Uniónak – derül ki a Miniszterelnökség honlapján megtalálható prezentációból. Hazánk az előző költségvetési ciklusnak több szempontból is a nyertese, idén pedig a tavalyi kifizetési rekord is megdőlhet: legalábbis ezt mutatja a rendelkezésre álló időarányos statisztika.




