Jó lehetőségek kínálkoznak a Magyarország és Spanyolország közötti együttműködésre - mondta Szabó László, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára pénteken. Tavaly meghaladta a hárommilliárd eurót a két ország kereskedelmi forgalma, és Magyarország mintegy kétszer annyi árut exportált Spanyolországba, mint amennyit importált - közölte.




