Eladná a Mol az INA-részvényeket, ha nem sikerül megállapodni Zágrábbal

Folynak a tárgyalások Washingtonnal

Gazdaság
  • 2014.11.20. - 13:31

A Mol kész eladni részesedését az INA-ban, ha a horvát kormánnyal folytatott tárgyalások nem vezetnek eredményre - mondta el a cég pénzügyi vezérigazgató-helyettese a CNBC amerikai gazdasági hírcsatorna műsorának adott interjújában.

molina
A Mol és Zágráb között már régóta vita van az INA irányítási jogairól. Az INA-ban a Molnak 49,1 százalékos részesedése van.
Reklám