Díjazzák azokat az önkormányzatokat és vállalkozásokat, amelyek segítséget nyújtanak abban, hogy megállítsák a fiatalok elvándorlását vidékről, visszacsábítsák őket, vagy tanulmányaik befejezése után lehetőséget biztosítsanak a boldogulásukhoz.
A kampányban eddig két alkalommal rendeztek műhelymunkát a fiataloknak. A kaposvári és a debreceni egyetemen tartott eseményeken előadásokkal, kerekasztal-beszélgetésekkel, motivációs és önismereti foglalkozásokkal, kiállítókkal és stand-up comedy műsorral várták az érdeklődőket. A fiatalok megszólítása mellett a kampány célja, hogy a vidéki élet meghatározó szereplőit is bevonják a programba. Ennek érdekében a vidéki önkormányzatoknak és vállalkozásoknak olyan versenyt hirdetnek, amelyben megmutathatják, milyen erőfeszítéseket tesznek azért, hogy segítse a fiatalok helyben boldogulását.


