Rendkívüli egészségügyi hozzájárulást fizetnének 2015-től a hazai dohánygyártók és a Magyarországon bejegyzett, dohánytermékeket forgalmazó kereskedők a parlamentnek tegnap benyújtott törvényjavaslat alapján.
Emelkedő teher
Rendkívüli egészségügyi hozzájárulást fizetnének 2015-től a hazai dohánygyártók és a Magyarországon bejegyzett, dohánytermékeket forgalmazó kereskedők a parlamentnek tegnap benyújtott törvényjavaslat alapján.

Kína kész szorosabb együttműködésre Ausztriával
Így véli az Európai Bizottság