Orbán Viktor az Audi TT Roadster sorozatgyártásának hivatalos elindítása alkalmából tartott rendezvényen Győrben kiemelte, Magyarország ma már elképzelhetetlen az Audi nélkül, ahogy a járműkonszern is a hazai tevékenysége nélkül. A kormányfő elmondta, a világ egyik legsikeresebb autógyárában a munka dandárját magyar emberek végzik.




