Orbán: Az Audi és Győr nyerő páros

A gyárban a német tudás és precizitás találkozott a magyar tehetséggel

Gazdaság
  • 2014.11.05. - 13:37

Orbán Viktor az Audi TT Roadster sorozatgyártásának hivatalos elindítása alkalmából tartott rendezvényen Győrben kiemelte, Magyarország ma már elképzelhetetlen az Audi nélkül, ahogy a járműkonszern is a hazai tevékenysége nélkül. A kormányfő elmondta, a világ egyik legsikeresebb autógyárában a munka dandárját magyar emberek végzik.

1 / 4
Orbán Audi gyár
Reklám