Jelentősen nőtt a munkavállalók száma 2014 júniusa és augusztusa között az egy évvel korábbi azonos időszakhoz viszonyítva – közölte a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) tegnap. Ezzel párhuzamosan az álláskeresők száma csökkent. Czomba Sándor szakképzésért és munkaerőpiacért felelős államtitkár az adatokra reagálva hangsúlyozta: Magyarország az Európai Unióban a „hátsó bolyból a középmezőnybe” lépett.




