Magyarország nemcsak a szerelő üzemek, hanem a hozzáadott érték arányának a javításával a kutatás-fejlesztés központjaként és szofisztikált termelőhelyként is szerepel majd az európai palettán - fejezte ki reményeit Szabó László, a Külgazdasági és Külügyminisztérium államtitkára szerdán Budapesten.




