A Bankszövetség főtitkára csütörtökön kiadott jegyzetében bírálta a devizahiteleseket megsegítő első törvényt. Véleménye szerint "a 10 milliós magyar társadalom sokkal többet veszíthet" a törvénnyel, mint amennyit a hitelfelvevők "jó néhány százezres tábora" nyerhet.




