Ha ifjúsági munkanélküliség elleni küzdelemben sikeresek lesznek a kormányzati intézkedések, akkor 2020-ra eljuthatunk oda, hogy a régió egyik legversenyképesebb gazdaságává váljunk - jelentette ki Csepreghy Nándor. Novák Katalin államtitkár kiemelte, az unióban és Magyarországon a célok azonosak. A képzésre és a munkahelyteremtésre szükséges koncentrálni.




