A magyar gazdaság teljesítménye éves alapon 3,9 százalékkal nőtt a második negyedévben – erősítette meg tegnap a Központi Statisztikai Hivatal (KSH). Az említett számot Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter úgy értékelte, hogy hazánk bővülése volt a legmagasabb a 28 uniós tagállam között az előző év azonos időszakához képest. Elemzők erre az évre 3,3 százalékos gyarapodással kalkulálnak.



