NGM: Az online pénztárgépek bevezetésével tisztább lett a gazdaság

A bevételét eltitkoló vállalkozások sokat kockáztatnak

Gazdaság
  • 2014.09.01. - 12:08

A Nemzetgazdasági Minisztérium szerint közel két év felkészülési idő után lezárult a feketegazdaság elleni küzdelem egyik fontos szakasza, több tízmilliárddal nőtt az állam bevétele az online pénztárgépeknek köszönhetően, hiszen a korábbi évek trendjéhez képest kiugróan nagyobb áfát vallottak be a kereskedők az első negyedévben, ami egyértelmű jele a gazdaság fehéredésének.

Online pénztárgép
Reklám