A Telenor ezer bázisállomását fejleszti az idén

A norvég cég négy év alatt 30 milliárd forintot költött hálózatfejlesztésre

Gazdaság
  • 2014.08.27. - 17:06

A Telenor Magyarország az első fél évében közel 650 új bázisállomást telepített, az év végéig pedig összesen ezer állomását fejleszti annak érdekében, hogy a lehető legjobb minőségű szolgáltatást nyújtsa hálózatán. A távközlési cég a következő években további 10 milliárd forintot fordít hálózatfejlesztésre.  

Sepsi Zsolt álló
Reklám