Bár csoportszinten 183 millió eurós nyereséggel zárta a második negyedévet a Raiffeisen Bank, de a magyar leánycége ismét masszív veszteséget halmozott fel. A bank vezérigazgatója nem zárta ki a pénzintézet Magyarországról való kivonulását sem.

Az elmúlt évekhez hasonlóan ismét vaskos mínuszban zárt az osztrák bank
Bár csoportszinten 183 millió eurós nyereséggel zárta a második negyedévet a Raiffeisen Bank, de a magyar leánycége ismét masszív veszteséget halmozott fel. A bank vezérigazgatója nem zárta ki a pénzintézet Magyarországról való kivonulását sem.

Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás

A kínai vezetés a robotikát a következő ötéves terv kulcsfontosságú részévé tette
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”