Mégis elhagyja a magyar piacot a Raiffeisen?

Az elmúlt évekhez hasonlóan ismét vaskos mínuszban zárt az osztrák bank

Gazdaság
  • 2014.08.21. - 18:07

Bár csoportszinten 183 millió eurós nyereséggel zárta a második negyedévet a Raiffeisen Bank, de a  magyar leánycége ismét masszív veszteséget halmozott fel. A  bank vezérigazgatója nem zárta ki a pénzintézet Magyarországról való kivonulását sem.

Karl Sevelda kicsi
Reklám